Styrelsen 2017

 3459930755_42bb3cfba5_o.gif

 

Ordförande & webmaster

Jill Kaighin

Tel: 0703-241223

E-post: jill.kaighin@gmail.com

 Johannes2.jpg

Vice ordförande & ledamot sportutskott

Johannes Larsson

Tel:0303-225853,  0702-188122

E-post: johannes@stalltofta.se

 

Kassör

Sven Asker

Tel: 0709-300044

E-post: sven.asker@hotmail.com

 

 

Ledamot sekreterare

Linda Karlander

Tel: 0761-272728

E-post: linda.karlander@toftaherrgard.se

 
 

Ledamot sportutskottet ansvarig

Alice Strängberg

Tel: 0723-511777

E-post: alice-ts@live.se


 

Ledamot sportutskottet

Marika Solheim

Tel: 0737-084096

E-post: marikaa.solheim@gmail.com

 

 

Ledamot Aktivitet- och  PR/Info

Cecilia Carlund

Tel: 0725-543713

E-post: ccarlund@live.se

 

 

Suppleant Aktivitetsutskott- och Pr/Info

Sofia Brandt

Tel: 

E-post: brandtsofia@gmail.com



 

 Suppleant Aktivitetsutskott- och Pr/Info

Anna Berg

Tel: 070-8462909

E-post:anna.berg1998@hotmail.com

 

 

Ungdomsledamot

Astrid Boström

Tel: 070-6244167

E-post: astridkmbostrom@gmail.com

 

 

Ungdomsledamot

Alexandra Olausson

Tel: 0723-144247

E-post: golden96gustaf@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Sigur pgnr: 1929 881-9

 

 

mail.google.com2.jpg

 
stäng